Fellépések – 2017

A színpadon Tünde és a gyerekek! - Fellépések - Tóth Tünde.

2017 évben a fellépéseim melyre szeretettel várom mindazokat, akik elfogadnak, szívesen hallgatnak és látnak engem a színpadon.

 

 

 

január 14. Nemesgörzsöny
január 21. Gecse
január 26. Dunaharaszti/Tv felvétel
január 28. Győr-Gyirmót
január 28. Győr-február 11. Nemesgörzsöny II. Nemesgörzsönyi Böllérfesztivál
február 11. Vásárosfalu / Böllérfesztivál
február 18. Bakonybél / Böllérfesztivál
február 18. Takácsi
február 18. Csót

március 4. Kemenesszentpéter
március 4. Pápa
március 5. Ajka- Hanghullám
március 7. Vaszar

április 2. Ajka
április 30. Mórichida

május 13. Gyömöre /magánrendezvény/
május 25. Győr
május 26. Vaszar
május 27. Gecse

június 3. Jobaháza
június 3. Vát.
június 4. Ábrahámhegy
június 10. Nemesgörzsöny
június 10. Nagytevel 
június 17. Bakonyszücs
június 17. Győrasszonyfa
június 24. Nick
június 24. Nagybajcs
június 24. Csáfordjánosfa

július 1. Dunasziget
július 1. Ugod
július 7. Csót
július 8. Nagyesztergár
július 8. Bakonygyirót
július 8. Gecse
július 15. Acsalag
július 15. Kenéz
július 15. Egyházaskesző
július 18. Győr – Kismegyer
július 22. Bakonypéterd
július 22. Pusztacsalád
július 22. Porva
július 23. Bakonytamási
július 28. Pápakovácsi-Attyapuszta

augusztus 4. Ábrahámhegy
augusztus 5. Pápadereske

  Ünnepi Fellépések - Tóth Tünde - 2017.
augusztus 5. Röjtökmuzsaj
augusztus 5. Adásztevel
augusztus 5. Bakonybél
augusztus 6. Sajtoskál
augusztus 12. Megyehíd
augusztus 12. Malomsok
augusztus 12. Sikátor
augusztus 13. Városlőd
augusztus 19. Bakonybél
augusztus 19. Lovászpatona
augusztus 19. Fertőendréd
augusztus 26. Pápa
augusztus 26. Agyagosszergény
augusztus 26. Zalameggyes
augusztus 26. Zirc-szeptember 2. Kemeneshőgyész
szeptember 9. Gecse
szeptember 16.
szeptember 16. Vashosszúfalu
szeptember 23. Nyárád
szeptember 23. Mihályháza
szeptember 25. Kecskemét/Tv felvétel
szeptember 26. Lovászpatona/Magánrendez.
szeptember 30. Bakonybél

október 7. Sárszentágota
október 7. Nagyacsád
október 8. Porva
október 13. Bakonyszentlászló
október 14. Vaszar
október 20. Győrasszonyfa
október 27. Dunasziget

november 11. Bakonygyirót
november 12. Nagybajcs
november 18. Nagytevel
november 19. Csáfordjánosfa
november 25. Béb
november 25. Rigács

december 2. Mihályháza
december 9. Pápadereske
december 17. Pusztacsalád
december 21. Csót
december 22. Tárnokréti
december 23. Gecse
december 31. Szeleste – Festetics Kastélyszálló